Ninebot by Segway ONE S2 monoritenis

1,285.63

Pieejams

Ninebot One S2 – leģendārs monoritenis no Segway, kura pamatuzdevums ir ātra un mobila pārvietošanās ar ekstrēmu piesitienu.

Salīdzināt
SKU: one-s2 Kategorijas: , ,

1,285.63

Apraksts

Ninebot One S2 – leģendārs monoritenis no Segway, kura pamatuzdevums ir ātra un mobila pārvietošanās ar ekstrēmu piesitienu. Baterijas būs pietiekami, lai varētu veikt līdz pat 30 km garu distanci. Garos pārbraucienus nodrošina 2 litija-jonu baterijas – 155 Wh katra. Kopējā monoriteņa jauda sastāda 310 Wh. Ar ONE S2 monoriteņa palīdzību, jūs nokļūsiet mērķī maksimāli ātri un mobili. Lai uzlādētu monoriteni no 0% līdz 100 %, jums būs nepieciešamas ne vairāk kā 3 stundas (vidēji 1 -2 h). Monoriteņa izgatavošanā tiek izmantoti agstākās kvalitātes materiāli. Kāju palikņi ir ar gumijas pārklājumu, lai tiktu nodrošināta stabilitāte un perfekts balanss. Saliekot kāju palikņus ir iespējams izvilkt speciālo rokturi un ērti paņemt to līdzi uz darba vietu, sabiedrisko transportu vai jebkur citur.

Individuālie uzstādījumi

Ninebot One S2 jau rūpnieciski ir paredzēts individualizācijai – jūs varat pielāgot savam noskaņojumam un stilam ierīces sānu uzlīmes. Diennakts tumšajā laikā varat izvēlēties spilgtāko, košāko un pamanāmāko apgaismojumu, kas uzvērs jūsu individualitāti.

Galvenās iezīmes

Izmērs 45 x 42 cm
Svars 11.4 kg
Max.ātrums 24 km/h
Max.distance 30 km
Max.noslodze 120 kg
Motora jauda 500 W
Max.slīpuma leņķis 30 grādi
Riepas izmērs 14 ”
Uzlādes laiks 2 h

Ir aprīkots ar

Rokturis pārnēsāšanai, BMS aizsardzības sistēma, savienojums ar Android un IOS, mitruma aizsardzība IP54, mobilā aplikācija, priekšējais lukturis, personalizējamas sānu gaismas.

Atsauksmes (0)

Be the first to review “Ninebot by Segway ONE S2 monoritenis”

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais