Ninebot by Segway E+

2,990.00

Ceļojiet stilīgi, izmantojot Ninebot by Segway E +! Šis transportlīdzeklis ir ideāli piemērots ikdienas pārvietošanās vajadzībām. Tas var sasniegt ātrumu līdz pat 20 km / h. Izmantojiet to velosipēda vai personīgās automašīnas vietā.

Salīdzināt
SKU: nse+ Kategorijas: , ,

2,990.00

Notīrīt

Apraksts

Ceļojiet stilīgi, izmantojot Ninebot by Segway E +! Šis transportlīdzeklis ir ideāli piemērots ikdienas pārvietošanās vajadzībām. Tas var sasniegt ātrumu līdz pat 20 km / h. Izmantojiet to velosipēda vai personīgās automašīnas vietā. Tālvadības pults ļaus jums šo hoverbordu ļoti viegli kontrolēt. E + uzglabāšana nesagādās pilnīgi nekādas grūtības. Vienkārši noņemiet stūri un tas kļūst pavisam viegli glabājams gandrīz jebkurā vietā. Šis modelis ir ūdensizturīgs. Neatkarīgi no tā, kurp dosieties – ar IP54 aizsardzības pakāpi jūsu E + ir spējīgs izturēt lietu, dubļus un jebkura veida laika apstākļus.

Mobilā lietotne

Ar Ninebot mobilās lietotnes palīdzību jūs varēsiet – aizslēgt savu transportlīdzekli, ieslēgt pretaizdzīšanas sistēmu, saņemt diagnostiku par transportlīdzekļa stāvokli, personalizēt iestatījumus un mainīt LED gaismas, atrast draugus tuvumā un ļauties kopīgam braucienam.

Galvenās iezīmes

Max.ātrums 20 km/h
Max.distance  30 km
Motora jauda  1750 W x 2
Akumulators  620 Wh
Max.slīpuma leņķis  20 grādi
Uzlādes laiks  5 h
Max.noslodze  110 kg
Riepas izmērs  12 ”
Svars  23.5 kg
Izmērs  39 x 59 x 123 cm

Ir aprīkots ar

Mobilā aplikācija, vadības pults, Bluetooth, ūdens izturība IP54, priekšējās un aizmugurējās gaismas, displejs, noņemama stūre ērtai uzglabāšanai.

Specification

Papildus informācija

Svars 23.5 kg

Atsauksmes (0)

Be the first to review “Ninebot by Segway E+”

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais