Ninebot by Segway E+

2,990.00

Ceļojiet stilīgi, izmantojot Ninebot by Segway E +! Šis transportlīdzeklis ir ideāli piemērots ikdienas pārvietošanās vajadzībām. Tas var sasniegt ātrumu līdz pat 20 km / h. Izmantojiet to velosipēda vai personīgās automašīnas vietā.

Salīdzināt
SKU: nse+ Kategorijas: , ,

2,990.00

Notīrīt

Apraksts

Ceļojiet stilīgi, izmantojot Ninebot by Segway E +! Šis transportlīdzeklis ir ideāli piemērots ikdienas pārvietošanās vajadzībām. Tas var sasniegt ātrumu līdz pat 20 km / h. Izmantojiet to velosipēda vai personīgās automašīnas vietā. Tālvadības pults ļaus jums šo hoverbordu ļoti viegli kontrolēt. E + uzglabāšana nesagādās pilnīgi nekādas grūtības. Vienkārši noņemiet stūri un tas kļūst pavisam viegli glabājams gandrīz jebkurā vietā. Šis modelis ir ūdensizturīgs. Neatkarīgi no tā, kurp dosieties – ar IP54 aizsardzības pakāpi jūsu E + ir spējīgs izturēt lietu, dubļus un jebkura veida laika apstākļus.

Mobilā lietotne

Ar Ninebot mobilās lietotnes palīdzību jūs varēsiet – aizslēgt savu transportlīdzekli, ieslēgt pretaizdzīšanas sistēmu, saņemt diagnostiku par transportlīdzekļa stāvokli, personalizēt iestatījumus un mainīt LED gaismas, atrast draugus tuvumā un ļauties kopīgam braucienam.

Galvenās iezīmes

Max.ātrums20 km/h
Max.distance 30 km
Motora jauda 1750 W x 2
Akumulators 620 Wh
Max.slīpuma leņķis 20 grādi
Uzlādes laiks 5 h
Max.noslodze 110 kg
Riepas izmērs 12 ”
Svars 23.5 kg
Izmērs 39 x 59 x 123 cm

Ir aprīkots ar

Mobilā aplikācija, vadības pults, Bluetooth, ūdens izturība IP54, priekšējās un aizmugurējās gaismas, displejs, noņemama stūre ērtai uzglabāšanai.

Specification

Papildus informācija

Svars23.5 kg

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais