Ninebot by Segway Drift W1 e-Skate elektriskās slidas

790.63

Pieejams

Segway Drift W1 ir jauns un stilīgs kustības un izklaides veids. Divas atsevišķas e-slidas piedāvā neskaitāmas izmantošanas iespējas. Produkts ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina drošu braukšanu.

Salīdzināt
SKU: segw-drift Kategorijas: , ,

790.63

Apraksts

Segway Drift W1 ir jauns un stilīgs kustības un izklaides veids. Divas atsevišķas e-slidas piedāvā neskaitāmas izmantošanas iespējas. Produkts ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina drošu braukšanu. Segway Drift W1 e-skate – tas ir jautri pavadīts laiks! Uzkāpiet un izaiciniet sevi un savus draugus. Šīs elektriskās slidas var sasniegt ātrumu līdz pat 12 km/h. Trīs reizes ātrāk nekā ejot ar kājam! Abu elektrisko slidu kopējais svars ir tikai 7 kg. Tās ir viegli pārnēsājamas un kompaktas. Pilnībā uzlādētas slidas nodrošinās jums 45 minūšu garu braucienu.

Dažādas iespējas

Slidojiet, veiciet dažādus trikus un pat dejojiet! Lieciet lietā savu iztēli, lai maksimāli izmantotu visas elektrisko slidu sniegtās iespējas. Drift W1 ir stabilas, ērtas un aprīkotas ar pretslīdes materiālu, lai jūs tās varētu izmantot visdažādākajām iespējām. Tās bez problēmām var lietot arī mitrākos laika apstākļos.

Galvenās iezīmes

 Max.ātrums12 km/h
 Motora jauda 37.5 W
 Svars 3.5 kg x 2
 Akumulators 44.4 Wh
 Braukšanas laiks 45 min
 Max.slīpuma leņķis 10 grādi
 Max.noslodze 100 kg
 Izmērs 291 x 162 x 121 mm

Ir aprīkots ar

LED apgaismojums (3 x gaismu režīmi) , mitrumizturība IP54, gumijas aizsardzības bamperi priekšā un aizmugurē, pārnēsāšanas rokturi, pēdu pretslīdes pārklājums.

Specification

Papildus informācija

Svars7 kg

Atsauksmes (0)

Be the first to review “Ninebot by Segway Drift W1 e-Skate elektriskās slidas”

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais