Koowheel X1 Self balance hovershoes (elektriskās slidas)

531.00

Pieejams

Šīs e-slidas apvieno īpašu stilu un brauciena brīvību. Tās var izmantot gan kā ikdienas pārvietošanās līdzekli, gan jautru laika kavēkli!

Salīdzināt
SKU: kwx1 Kategorijas: , ,

531.00

Apraksts

Šīs e-slidas apvieno īpašu stilu un brauciena brīvību. Tās var izmantot gan kā ikdienas pārvietošanās līdzekli, gan jautru laika kavēkli! Metiet lokus, brauciet atpakaļgaitā vai pat dejojiet! Koowheel X1 ir aprīkotas ar īpašu gravitācijas izlīdzināšanas tehnoloģiju, kas ļauj pavisam vienkārši uzsākt braucienu un noturēties uz tām bez piepūles. Slidu sensors pielāgojas jūsu ķermeņa kustībām. Katrā e-slidā iebūvētais, jaudīgais 250W motors spēj pārvarēt arī nelielas bedres un nelīdzenu asfalta segumu. Platās un ar protektoru aprīkotās riepas, ļaus jums izbaudīt vienmērīgu un ērtu braucienu.

Gaismas sensoru sistēma

Slidas ir aprīkotas ar LED gaismas sensoriem. Tās mirgos dažādās krāsās, kad pārvietosieties ar stilīgajām KOOWHEEL X1 e-slidām! Gaismas iedegsies sarkanā krāsā, kad bremzēsiet, zaļā – kad baterija ir 100% uzlādēta un dzeltenā – kad  baterijai ir atlicis 30% uzlādes, vai mazāk. Ja sarkanā gaisma iedegas un nenodziest, tas nozīmē, ka slidām atlikuši tikai 10% baterijas jaudas.

Galvenās iezīmes

Svars3.3 kg x 2
Izmērs227 x 155 x 113 mm
Max.distance10 km
Max.ātrums12 km/h
Max.noslodze130 kg
Motora jauda250 W
Darbības temperatūra0-40 grādi
Max.slīpuma leņķis9 grādi
Baterija2 Ah
Uzlādes laiks2 h

Ir aprīkots ar

Iebūvēts rokturis, pašbalansēšanās tehnoloģija, riepu protektori, LED gaismas, gaismu sensori, lādētājs.

Specification

Papildus informācija

Svars6.6 kg

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais