Koowheel K8 hoverbords (giroskūteris), 6,5 ”

239.00

Pārdevējs : Life-garage

Jaunākās paaudzes hoverbords Koowheel K8 ir ērti lietojams, izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un aprīkots ar 6.5 ” riepām, kuras paredzētas arī nelieliem nelīdzenumiem vai grumbuļainam asfaltam.

Salīdzināt
SKU: kk8 Kategorijas: , ,

239.00

Notīrīt

Apraksts

Jaunākās paaudzes hoverbords Koowheel K8 ir ērti lietojams, izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un aprīkots ar 6.5 ” riepām, kuras paredzētas arī nelieliem nelīdzenumiem vai grumbuļainam asfaltam. Hoverborda aizmugurē ir iestrādāts ērts un izturīgs rokturis, kas palīdzēs to ātri un mobili pārvietot. Pilnu hoverborda uzlādi ir iespējams veikt aptuveni 2 – 3 h. Pārvietojieties ar stilu un nepalieciet nepamanīti!

Pašizslēgšanās funkcija

Lai velti netiktu tērēts akumulatora uzlādes līmenis, Koowheel K8 ir aprīkots ar pašizslēgšanās funkciju. Proti, ja būsiet aizmirsis hoverbordu izslēgt, tas pēc noteikta laika izslēgsies pats. Taupiet enerģiju nākamajam braucienam!

Galvenās iezīmes

 Max.ātrums  10 km/h
 Max.distance  12.5 km
 Baterija  4 Ah
 Riepu izmērs  6.5 ”
 Platums  18 cm
 Garums  59 cm
 Max.noslodze  100 kg
 Svars  8.6 kg
 Klīrenss  3 cm
 Uzlādes laiks  2-3 h

Ir aprīkots ar

Bluetooth skaļrunis, rokturis, indikatorgaismas, ātruma brīdinājumi, akumulatora uzlādes līmeņa indikators, pašizslēgšanās funkcija, lādētājs.

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Required fields are marked *

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Main Menu