Koowheel K8 hoverbords (giroskūteris), 6,5 ”

239.00

Jaunākās paaudzes hoverbords Koowheel K8 ir ērti lietojams, izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un aprīkots ar 6.5 ” riepām, kuras paredzētas arī nelieliem nelīdzenumiem vai grumbuļainam asfaltam.

Salīdzināt
SKU: kk8 Kategorijas: , ,

239.00

Notīrīt

Apraksts

Jaunākās paaudzes hoverbords Koowheel K8 ir ērti lietojams, izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un aprīkots ar 6.5 ” riepām, kuras paredzētas arī nelieliem nelīdzenumiem vai grumbuļainam asfaltam. Hoverborda aizmugurē ir iestrādāts ērts un izturīgs rokturis, kas palīdzēs to ātri un mobili pārvietot. Pilnu hoverborda uzlādi ir iespējams veikt aptuveni 2 – 3 h. Pārvietojieties ar stilu un nepalieciet nepamanīti!

Pašizslēgšanās funkcija

Lai velti netiktu tērēts akumulatora uzlādes līmenis, Koowheel K8 ir aprīkots ar pašizslēgšanās funkciju. Proti, ja būsiet aizmirsis hoverbordu izslēgt, tas pēc noteikta laika izslēgsies pats. Taupiet enerģiju nākamajam braucienam!

Galvenās iezīmes

 Max.ātrums 10 km/h
 Max.distance 12.5 km
 Baterija 4 Ah
 Riepu izmērs 6.5 ”
 Platums 18 cm
 Garums 59 cm
 Max.noslodze 100 kg
 Svars 8.6 kg
 Klīrenss 3 cm
 Uzlādes laiks 2-3 h

Ir aprīkots ar

Bluetooth skaļrunis, rokturis, indikatorgaismas, ātruma brīdinājumi, akumulatora uzlādes līmeņa indikators, pašizslēgšanās funkcija, lādētājs.

Specification

Papildus informācija

Svars8.6 kg

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki apzīmēti ar *

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais