Xiaomi Mi M365 elektriskais skrejritenis

449.00

Elektriskais skrejritenis Xiaomi Mi M365 izpildīts mūsdienīgā un ieturētā stilā. Pēc izskata šis elektriskais skūteris ir diezgan universāls un būs piemērots ikvienam lietotājam. Xiaomi dizaineri un inženieri ir krietni pacentušies veidojot skrejriteņa ergonomiku , izveidojot to par kvalitatīvu, stilīgu un vienlaicīgi arī praktisku pārvietošanās līdzekli.

Salīdzināt
SKU: m365 Kategorijas: , ,

449.00

Notīrīt

Apraksts

Elektriskā skrejriteņa Xiaomi Mi M365 7800 mAh apraksts

Elektriskais skrejritenis Xiaomi M365 baltā un melnā krāsā izpildīts mūsdienīgā un vienlaicīgi arī ieturētā stilā. Pēc izskata šis elektriskais skūteris ir diezgan universāls un derēs katram lietotājam, neskatoties uz viņa vecumu un nodarbošanos. Xiaomi dizaineri un inženieri ir krietni pacentušies veidojot skrejriteņa ergonomiku izveidojot to par kvalitatīvu, stilīgu un vienlaicīgi arī praktisku pārvietošanās līdzekli.

Vieglums un vienkāršība

Tehnoloģiju laikmetā visam ir jābūt vienkāršam, bet vienlaicīgi arī viegli funkcionējošam. Šajā ziņā elektriskais skrejritenis M365 no pasaulē pazīstamās kompānijas Xiaomi nav kļuvis par izņēmumu. Ieslēgšanas process un vadība ir pavisam vienkārša un tam nav nepieciešamas īpašas zināšanas. Atliek tikai nospiest vienu pogu un Jūs esat gatavi startam. Pat bērns iemācīsies vadīt šo skūteri ātrāk nekā 5 minūtēs. Elektroskūtera detaļas izgatavotas no viegla, bet izturīga alumīnija-magnija sakausējuma, tāpēc tam ir salīdzinoši viegls svars.

Pārdomāts kompaktums

Ar vieglu rokas kustību Jūs varat salikt elektrisko skrejriteni un ievietot to automašīnas bagāžniekā vai paņemt līdzi sabiedriskajā transportā. Paņemt līdzi elektroskūteri Xiaomi M365 nesagādās nekādas grūtības. Pateicoties saliekamai konstrukcijai tas neaizņems daudz vietas uzglabāšanas laikā mājas vai darba vietā.

Ergonomika un braukšanas rezerve

Sasniegt ātrumu 25 km/h palīdz jaudīgs dzinējs, kas izvietots skūtera priekšējā riepā. Maksimālā dzinēja jauda sasniedz 500 w. Veiciet īsus, vidējus vai garas distances braucienus bez piepūles. Elektriskajam skrejritenim Xiaomi M365 iebūvēta jaudīga baterija 7800 mAh. Tās pietiek aptuveni 30 km lielam attālumam. Uzlādēt to var no parastās 220 V rozetes un pilna uzlāde no 0% līdz 100% aizņems aptuveni 4 stundas.

Pumpējamās riepas nodrošinās maigu gaitu praktiski pa jebkuru virsmu.

Eko režīms un kruīzkontrole

Jau pēc nosaukuma var spriest, par ko tiek domāts. Ar eko režīmu maksimālais skrejriteņa ātrums tiek ierobežots līdz 18 km/h, tiek samazināts baterijas patēriņš un skrejriteņa jauda. Ja Jums palicis zems uzlādes līmenis, tad eko režīms nāks Jums palīgā. Īpaši aktuāli tas varētu būt tiem, kas sper pirmos soļus skūtera izmantošanā un bērniem, kas to sāk apgūt. Eko režīma ieslēgšanai ir nepieciešams tikai 2x nospiest ieslēgšanas pogu.

Jums ir iespēja aktivizēt kruīzkontroles funkciju. Tādā gadījumā braucot 5 sekundes ar vienādu ātrumu ieslēgsies kruīzkontroles funkcija. Varat atslābt un baudīt braucienu. Lai to atslēgt atliek tikai nospiest gāzes rokturi vai nospiest bremzi.

Spilgtas gaismas un aizmugures gabarītuguņi

Xiaomi M365 nav nepieciešami papildus apgaismojuma palīglīdzekļi. Spilgta priekšējā gaisma nodrošina pietiekamu apgaismojumu tumšajos vakaros. Aizmugurējie spigltie un labi redzamie gabarītuguņi nodrošinās citiem satiksmes dalībniekiem ļoti labu Jūsu redzamību.

Elektriskā skrejriteņa Xiaomi M365 priekšrocības

Ja runājam par Xiaomi skūtera priekšrocībām, tad ir vērts pieminēt neticami lielu iespējamo braukšanas attālumu 30 km, baterijas rekuperāciju, ieslēgšanos tikai 3 sekunžu laikā, labu ātrumu, aizsardzību pret pārmērīgu uzlādi un īssavienojumu, unikālu dizainu, disku bremzēm un kvalitatīvu konstrukciju.

Tehniskie parametri:                                                              

 • Svars                                  12,5 kg
 • Izmērs                                108*43*49 cm (saliktā veidā)
 • Maksimālais ātrums            25 km/h
 • Maks.pieļaujamais svars     110 kg
 • Motora jauda                     250 W – 500 W Max
 • Saliekams                           Jā
 • Max.slīpuma leņķis             14 °
 • Riepu izmērs                      8,5”
 • Bremzes                             Disku bremzes
 • LED apgaismojums            Priekšā un aizmugurē
 • Bluetooth                           Ir

Akumulators

 • Baterija                               7800 mAh Li-ion
 • Pilnais uzlādes laiks            ~4 st.
 • Max. attālums                     līdz 30 km

Komplektā ietilpst

Elektriskais skrejritenis (skūteris), lādētājs, seškanšu atslēga, 4x skrūves, 2x papildus riepas, riepu pumpēšanas adapteris, instrukcija, lietotāja rokasgrāmata.

Specification

Papildus informācija

Svars12.5 kg

Atsauksmes (0)

Be the first to review “Xiaomi Mi M365 elektriskais skrejritenis”

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais