THE-URBAN #BRLN V2 elektriskais skūteris

890.00

Pieejams

Pārdevējs : Life-garage

Iepazīstieties ar daudzpusīgo un universālo THE-URBAN #BRLN V2. Šī versija ir aprīkota ar uzlabotu vadību, iespēju izvēlēties gaitu starp pieciem ātrumiem un kontrolēt to ar ātruma indikatoru.

Salīdzināt
SKU: brln Kategorijas: , ,

890.00

Notīrīt

Apraksts

Iepazīstieties ar daudzpusīgo un universālo THE-URBAN #BRLN V2. Šī versija ir aprīkota ar uzlabotu vadību, iespēju izvēlēties gaitu starp pieciem ātrumiem un kontrolēt to ar ātruma indikatoru. Un vēl – jūs varēsiet izvēlēties starp diviem toņiem – melnu vai pelēku.

Vācu kvalitāte

THE-URBAN #BRLN V2 ir elektriskais skrejritenis cilvēkiem, kuriem nepatīk kompromisi – vācu kvalitāte, pamatīgs un izturīgs rāmis un salikšanas mehānisms. Dubultā priekšas un aizmugures amortizācija slāpēs ceļu nelīdzenumus, stūres salikšana un augstuma regulēšana nodrošinās kompaktu un nelielu izmēru saliktā veidā. Tas viss apvienojumā ar THE-URBAN īpašo dizainu, maksimālo ātrumu 35 km/h un iespējamo nobraucamo attālumu virs 20 km.

Galvenās iezīmes

Max.ātrums 35 km/h
Max.attālums 20 km
Svars 12 kg
Max.noslodze  100 kg
Motora jauda 350 W
Akumulators 36 V, 7.3 Ah
Uzlādes laiks  4 – 6 h
Riepu izmērs 8 “
Izmērs saliktā v. 103 x 16 x 38 cm

Ir aprīkots ar

Priekšējās un aizmugurējās gaismas, disku bremzes priekšā un aizmugurē, saliekama stūre ar regulējamu augstumu, dubultā amortizācija, 5 ātruma režīmi.

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Required fields are marked *

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Katalogs