Ninebot by Segway Kickscooter ES2 pelēks, elektriskais skūteris

838.20

Pieejams

Elektriskais skrejritenis Ninebot by Segway Kickscooter ES2 izpildīts mūsdienīgā un tajā pašā laikā ieturētā stilā.  Skrejriteņa dizains ir universāls. Tas ir ļoti kvalitatīvs, stilīgs un praktisks. ES2 dzinējs ir iemontēts priekšējā riepā un tam ir 300 W jauda. Maksimālais iespējamais ātrums sastāda 25 km/h.

Salīdzināt
SKU: es2 Kategorijas: , ,

838.20

Apraksts

Elektriskais skrejritenis Ninebot by Segway Kickscooter ES2 izpildīts mūsdienīgā un tajā pašā laikā ieturētā stilā.  Skrejriteņa dizains ir universāls. Tas ir ļoti kvalitatīvs, stilīgs un praktisks. ES2 dzinējs ir iemontēts priekšējā riepā un tam ir 300 W jauda. Maksimālais iespējamais ātrums sastāda 25 km/h. Aptuvenais iespējamais nobraukums ar vienu pilnu uzlādi ir 25 km. Ja tomēr jums tas škiet nepietiekams, jūs varat iegādāties papildus bateriju. Tad iespējamais nobraukums ar vienu uzlādi būs 45 km un tas paātrinās Kickscooter ES2 maksimālo ātrumu līdz pat 30 km/h.

Elektroskūtera praktiskums

Elektriskā skūtera korpuss ir izveidots no augstvērtīga alumīnija sakausējuma. Visas metāliskās detaļas nepakļaujas korozijai, ir ar lielu izturību un vieglu svaru. Līdz sīkumiem pārdomātā Kickscooter ES2 konstrukcija ļauj to viegli, ātri un ērti salikt. Skūteri var ļoti viegli aizripināt līdz jums nepieciešamajam punktam.

Mūžīgās riepas

Ar Segway ES2 pārbraukšana pāri nelieliem šķēršļiem jums nesagādās nekādas rūpes. Vieglmetāla diski no poliuretāna ir izturīgi un tos sabojāt būs praktiski neiespējami. Dubultā amortizācija nodrošinās patīkamu un komfortablu braukšanu pa jebkuru virsmu.

Galvenās iezīmes

 Motora jauda300 W
 Max.ātrums 25 km/h
 Max.distance 25 km
 Uzlādes laiks 3 – 3.5 h
 Baterija 5200 mAh
 Max.slīpuma leņķis 10 grādi
 Svars 12.5 kg
 Riepu izmērs 8 ”
 Max.noslodze 100 kg
 Izmērs 102 x 43 x 113 cm

 

Ir aprīkots ar

Bluetooth, dubultā amortizācija, priekšējais un aizmugurējais LED apgaismojums, kruīza kontole.

Specification

Papildus informācija

Svars13 kg

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Galvenais