EGRET TEN V3 X elektriskais skrejritenis

1,599.00

Pārdevējs : Life-garage

Šeit vārdi ir lieki – tas ir EGRET, tas ir stils un individualitāte. EGRET TEN V3 X sniedz pilnīgi jaunu komforta definīciju.

Salīdzināt
SKU: eg-ten Kategorijas: , ,

1,599.00

Notīrīt

Apraksts

Šeit vārdi ir lieki – tas ir EGRET, tas ir stils un individualitāte. EGRET TEN V3 X sniedz pilnīgi jaunu komforta definīciju. Nelīdzens ceļa segums vai bruģakmens nespēs jūs ierobežot! Ar ātrumu līdz pat 35 km/h, jūs varēsiet iepazīt jaunus apvāršņus gan pilsētā, gan ārpus tās. Klusais un jaudīgais Direct Drive dzinējs vedīs jūs ceļā gandrīz bez jebkāda trokšņa. Jūs varēsiet baudīt individuālu un stila apveltītu braucienu 42 km garumā. Šo elektriskā skrejriteņa modeli vislabāk raksturo tā nobriedušais dizains, augstās kvalitātes apdare un perfekti atstrādātie tehniskie risinājumi. Šis transportlīdzeklis ir pieejams divās krāsās – melnā vai pelēkā.

Stilīgs un praktisks

Dizaineri pavisam noteikti ir padomājuši par jūsu ērtību. Ierodoties galamērķī EGRET TEN V3 X var salikt un uzglabāt pat pavisam nelielā telpā, auto bagāžniekā vai zem galda. Elektriskā mobilitāte nekad nav bijusi tik praktiska un stilīga.

Galvenās iezīmes

Motora jauda 500 W (max. 800 W)
Max.ātrums 35 km/h
Max.distance 42 km
Svars 17 kg
Riepas 10 “
Max.noslodze 120 kg
Akumulators 48 V, 11.6 Ah
Izmērs saliktā v. 107 x 18.5 x 38 cm

 

Ir aprīkots ar

Priekšējās un aizmugurējās disku bremzes, pumpējamas riepas, Direct Drive dzinējs, priekšējais un aizmugurējais LED lukturis, dubļu sargi, iebūvēts displejs.

Atsauksmes (0)

Atstāt atsauksmi

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Required fields are marked *

Atsauksmes

Nav nevienas atsauksmes.

Main Menu