Interneta vietnes www.smartdeal.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

 1. Pirms sākt lietot SIA „Digital World” (reģistrācijas Nr. 40103854140, adrese – Brīvības gatve 234-37, Rīga, LV-1039) interneta vietni www.smartdeal.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Ar interneta vietni www.smartdeal.lv tiek saprasta SIA „Digital World” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.smartdeal.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni www.smartdeal.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.smartdeal.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka SIA „Digital World” interneta vietnē www.smartdeal.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas laikā.
 6. SIA „Digital World” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.smartdeal.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.smartdeal.lv.
 7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.smartdeal.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 8. Interneta vietnes www.smartdeal.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Digital World” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.smartdeal.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.smartdeal.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.smartdeal.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 10. Katram interneta vietnē www.smartdeal.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.smartdeal.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.smartdeal.lv par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).
 12. SIA „Digital World” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas laikā.
 13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Digital World” interneta vietnē www.smartdeal.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.smartdeal.lv kontaktpersonu.

Interneta vietnē www.smartdeal.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.smartdeal.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē www.smartdeal.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „Digital World” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Pieprasot SIA “Digital World” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@smartdeal.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA “Digital World”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.smartdeal.lv tālruni 23777330.
 4. SIA „Digital World”, konstatējot interneta vietnē www.smartdeal.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „Digital World” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 5. Interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.smartdeal.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.smartdeal.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.smartdeal.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.smartdeal.lv starpniecību.
 6. Interneta vietnē www.smartdeal.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „Digital World” īpašums.
 7. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Digital World” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “Digital World” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.smartdeal.lv un SIA “Digital World” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz epasta saites vai nosūtot informāciju uz epastu: info@smartdeal.lv

Interneta vietnē www.smartdeal.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 1. SIA „Digital World” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.smartdeal.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.
 2. Lietojot interneta vietni www.smartdeal.lv, piekrītat, ka SIA „Digital World” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.smartdeal.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:
 • tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
 • katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
 • www.smartdeal.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
 • IP adreses,
 • citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.smartdeal.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.
 1. SIA „Digital World” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.smartdeal.lv lietotājs paliks anonīms.
 2. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.smartdeal.lv, kļūst par SIA „Digital World” īpašumu, kurus SIA „Digital World” kā interneta vietnes www.smartdeal.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.
 3. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.smartdeal.lv, esat piekritis, ka SIA „Digital World” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

Interneta vietnes www.smartdeal.lv preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.smartdeal.lv Privātuma politikai.

Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
 3. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “Digital World” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē www.smartdeal.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.
 4. SIA “Digital World” atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi.

Par interneta vietnes www.smartdeal.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.
 2. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.
 3. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.smartdeal.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Digital World”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Digital World” un trešajām personām.
 4. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Digital World”, skatiet mājas vietnes www.smartdeal.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.smartdeal.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

 1. Gadījumos, kad interneta vietnē www.smartdeal.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.smartdeal.lv klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:
 • Kases čeks;
 • Preču pavadzīme;
 • Garantijas talons (ja tāds nepieciešams).

36. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

37. Uz preces pasūtījumā norādīto e-pastu tiek nosūtīts arī garantijas talons precēm, kurām tas ir nepieciešams.

38. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pavadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam saskaņā ar “SIA “Digital World” dokumentu parakstīšanas noteikumu” papildinājuma Nr.1 nosacījumiem

39. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

 • Saņemot pasūtīto preci www.smartdeal.lv klientu centrā – pircēja paraksts uz dokumenta;
 • Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi vai izņemot to DPD Pickup izņemšanas punktos – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
 • Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

40. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 39.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

Galvenais